Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nőstény Betta 2 guppival és...

Nőstény Betta 2 guppival és 10neonnal? Megoldható?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora az akvárium??
2015. ápr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem a nőstény a harcias,nem ? Mert akkor őt mindenképp külön kell rakni.
2015. ápr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
120l-es, és nekem a hímek szoktak kapaszkodni,bár a nőstény már megcsipkedte a hímet
2015. ápr. 22. 17:25
 4/8 anonim válasza:
Bettát nem nagyon tanácsos más fajokkal egy akváriumba tenni. Nekem volt pont ugyanezekkel a fajtákkal, de a neonokat szétcsipkedte és a guppikat sem hagyta békén.
2015. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy a boltban egy medencében volt,amiben ilyen halak is voltak,plusz még pár fajta
2015. ápr. 22. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyedfüggő. Hivatalosan a nőstények nyugisabbak, viszont közülük is ki lehet fogni hibbant példányt. Általában akkor érdemes bettát bármivel társítani, ha szét tudod szedni őket, ha gond lenne. Szerintem 120 literben már elég jó eséllyel indulsz, hogy erre ne kerüljön sor :)


A másik nagy kérdés, a hőmérsékleté: a betta és a sima neon (Paracheirodon innesi) optimális tartási hőmérséklete nem eltérő nagyon? (Ne kövezzetek meg nagyon, ha hülye a kérdés, bettám van, neonon mincs, nem is szeretnék, de mintha olvastam volna ilyet.)

2015. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok növénnyel búvóhelyekkel 1 próbát megér. Én anno a 140 literbe tartottam 1 betta hímet 4 nősténnyel, hím guppikkal, neonokkal, senki se foglalkozott senkivel. Függ persze a betta vehemenciájától is.
2015. ápr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os válaszoló ez a neon+ hűvösebb víz csak itthon téma, én mindig is 26 fokba tartottam őket.

[link]

2015. ápr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!