Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Terhes lehet az aranyhalam?

Terhes lehet az aranyhalam?

Figyelt kérdés

Kertitóban vannak és az egyik piros sapkás halamnak nagyon nagy lett a hasa. És pont ma volt vízcsere a tóban és láttam hogy hátsójából lóg ki valami narancssárga. Nem kaki mert a másik halamnak (amelyiknek kisebb a hasa) annak fekete. De viszont ha 'ikra' akkor az nem mindenképp kis bogyók? Ilyen nagyon kicsi csíkok. Talán 1 mm.

Mi a teendőm? Csak haggyam őket mert töban vannak? Köszi előre is.



2015. máj. 24. 21:54
1 2
 11/15 Platypus ***** válasza:
2015. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem. A színe az talán hasonló de nem ágozódik szét. Ugy néz ki mint a kaki csak a színe más. Csak nem olyan hosszú, nagyon kicsik
2015. máj. 25. 14:17
 13/15 anonim ***** válasza:
most olvasom hogy csíkok,nem pedig gömbök, ez valami más lesz szerintem is
2015. máj. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Platypus ***** válasza:
Nem adtál neki véletlenül más színű kaját? A piros kajáktól simán tojnak pirosat.
2015. máj. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De. Ezeket a lemezes kajákat is szoktam nekik adni. Abba van minden féle szín. De eddig még nem vettem észre hogy narancssárgát kakilna..
2015. máj. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!