Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vásárolt itt már valaki?...

Vásárolt itt már valaki? többi lent

Figyelt kérdés
Tropus szegedi diszállatker. Növényeket szeretnék tőlük rendelni, csak nem ismerem őket. Rendeltem már más web áruházból, de elég silány árut küldtek, nem szeretnék még egyszer igy járni.
2015. máj. 28. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem rendeltem még tőlük.

Azt tudom, hogy mióta az eszemet tudom, (na jó, mióta van akvarisztikai webshop) azóta a legnagyobbak között vannak jelen a piacon.

Szóval nem egy ilyen kis jött-ment suttyó cég.


Hogy ez együtt jár e a szolgáltatás minőségével, azt konkrétan nem tudom, de ha nagyon szarok lennének, már kiszóródtak volna a piacról.

2015. máj. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyébként növények terén amiről általában még jó vélemény van:


Tropica növények


Victoria regia


Vízinövények.hu

2015. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én növényeket a greenaqua.hu -ról szoktam rendelni, szerintem ebben ők a legprofibbak.

Viszont halakat a Trópusból szoktam venni, mondjuk nekem csak 60 km-re vannak. De a növényválasztékuk nem olyan nagy mint a greenaqua-nak. Amúgy asszem a két cég valamilyen szinten kapcsolatban van egymással.

2015. máj. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit a Trópusról, hogy érdemes személyesen meglátogatni, iszonyat igényes bolt, a tengeris vonalat is magas szinten nyomják!
2015. máj. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A green aqua többnyire a tropica növényeit árulja.
2015. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!