Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen nagyon kis méretű, kis...

Milyen nagyon kis méretű, kis helyen is magát jól érző halat tudnátok akváriumba ajánlani?

Figyelt kérdés
Az ötlet nem magától jött, valahonnan kaptunk egy akváriumot, amelybe halakat lehet tenni, viszont elég kicsi, ránézésre úgy 2-3 liter, éppen azért akarok egy nagyon apró halat, mert más halak esetében ez nagyon kicsinek számít. Lehetőleg olyat írjatok, ami azért az állatkereskedésben is megtalálható, pl.: zebrahal, vagy sziámi harcoshal stb. (ezeket ne, mert már utánanéztem, és nagyok a célra) Előre is köszi a válaszokat:)

2015. máj. 30. 09:03
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem ilyen kicsi akváriumba kínzás bármilyen halat is tartani, ha halakat szeretnél akkor érdemesebb egy nagyobbat venni 30, de inkább 50 literest vagy nagyobbat.
2015. máj. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És te fogsz ötezret fizetni érte?
2015. máj. 30. 09:46
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Úristen! Ötezer egy akváriumért! Ez kész rablás!


Ha sajnálsz ennyi pénzt kiadni egy akváriumra, akkor ne legyen halad, .azd meg! Te se éreznéd jól magad egy 10 négyzetméteres lakásban!

2015. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
2-3 liter az nem akvárium max kancsó. Egy akvárium meg nemhogy 5000, sokkal inkább 20-30 000 alaphangon is, inkább tegyél le erről az ötletről.
2015. máj. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: az előző bejegyzések az ön kérdésére adott válaszok, nem értem miért keres hibát benne? 2-3 literben bármilyen halat vehet, el fog pusztulni. Ehhez mi nem kellünk.
2015. máj. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Platypus ***** válasza:
90%
Kedves kérdező, az akvarisztika egy hobbi. Nem kötelető, nem létszükséglet. Ha valakinek nincs pénze rá, akkor nem kell csinálni. Ez nem bélyeggyűjtés, ahol ha nincs pénzed nem történik semmi. Az akvarisztika állatok tartásáról szól, és ha nem jól csinálod akkor szenvednek és elpusztulnak. A magyar állatvédelmi törvény tiltja az állattartást 30 liter alatt. Te ennek a tizedét sem akarod biztosítani. Ezzel a mentalitással nem lehet halat tartani. Amit te elképzeltél, az egy szép lassú kivégzés lenne.
2015. máj. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 raptorus ***** válasza:
100%
Fejetsd el az állattartást ebben az aksiban...se garnélát, főként nem halat...max egy szerényebb igényű növényes kompoziciót próbálhatsz meg, de még abban is kétségeim vannak. Egészen őszintén, hozzám is került egy ekkora aksi s mind a mai napig nem tudom, hogy mire jó/mire használható/"mire gondolt a költő"...
2015. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!