Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség! A vitorlásomnak ki...

Segítség! A vitorlásomnak ki van gúvadva a szeme, és össze vissza cikázik az akiban, szerintem haldoklik:S, mit tegyek? Ez 3 perce történt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
elpusztult szegény:( mi történhetett vele, délelőtt még semmi baja nem volt, ilyet még sosem láttam... arra lettem figyelmes, hogy csobog valami, odanéztem az aksihoz, és láttam hogy ő cikázik mint egy őrült:(( most meg már nem is él... az egyik szeme gigúvatt, és a feje is mintha véres lenne:(
2010. febr. 27. 18:27
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jaj,szegényke! Részvétem!! Szerintem kérdezd meg a dokit:(:(:( nem lehet hogy valami éles dolognak ütközött neki
2010. febr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
semmi éles tárgy nincs benne, nem értem magam sem mi történhetett... egy éve nálunk volt:S meg ez, hogy egyik pillanatról a másikra:((
2010. febr. 27. 19:30
 4/5 Doruss ***** válasza:
Őszintén sajnálom... Lehetséges, hogy hasvízkór volt, a kidülledt szem annak is lehet tünete, bár akkor nem rohangált volna... És az küllönben sem terjed el csak úgy, ok nélkül. A többi hal ugye jól van? A legjobb lenne, hogyha megkérdeznél róla egy orvost.
2010. febr. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a többi hallal semmi extra... :S hasvizkor nem lehetett, mert délelőtt még kutya baja nem volt.... 3 éve van akváriumom, de ilyet még sosem láttam:(
2010. febr. 27. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!