Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a legjobb táp cápaharcsának...

Mi a legjobb táp cápaharcsának? Ti mit adtok neki?

Figyelt kérdés
Nekem m,ár jó pár éve van, de most vmi új kajákat is kiakarok próbálni, szegénykéknek, már biztos uncsi:S Általában szemcséset adok, vagy aranyhaltápot, ami kicsit nagyobb.
2010. márc. 1. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Az én nagycápáim jól megvannak a cápaharcsákkal együtt, ami emberhúst meghagynak a nagycápák, azt eszik meg.
2010. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fagyasztott vagy élő vörös szúnyoglárvát minden hal megeszi
2010. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
pont tegnap elpusztult(milyen irónikus) lehet hogy azért mert már unta a kaját[ezt azért én se gondolom komolyan(nagyon le volt fogyva) a másik harcsánk teljesen egézséges, és hasa is van. szval nem tom mi lehetett a probléma..:(egyszer csak megforsult, m,ajd pár óra múlva elpusztult..
2010. márc. 2. 16:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát ja, előfordul.


Nekem meg azt egyik rákom akart megfulladni, ott volt a vízben egy napig fejjel lefelé, azt hittem meghalt, de nem.

Úgyhogy most külön akváriumba raktam, úgy hogy alig raktam bele vizet, azóta jobban van, de nem tudom meddig.

Alig eszik ez is.

2010. márc. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!