Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van két bordás gőtém egyenlöre...

Van két bordás gőtém egyenlöre 3 hónaposak egy kissebb terráriumban vannak (de kicsit késöbb lessz nagyobb is) kavics van alattuk. Kell még valami?

Figyelt kérdés
Növény,bújohely fadarab (kérek mindenkit gonoszságot ne orjon ) csak hogy mi kell?

2015. jún. 21. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek mind kellenek, amiket felsoroltál, kimászó, és ami nagyon fontos: egy szűrő.
2015. jún. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nagy kövek, amire kifekszenek napozni.

Felettük egy lámpa.

Kis szűrő a vízbe.

2015. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Oké értem de víz alatti búvohely kell?
2015. jún. 21. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
legyen víz alatti búvóhely,igen.Ez minden állatnak alapvető igénye,növeli a biztonságérzetüket.A legegyszerűbb venni egy kerámia fatörzset,ami alá be tudnak mászni,a felső része viszont kint van a vízből,így kis is tudnak mászni rá,nekem is így vannak.Vízi növény,fadarab nem kötelező,de nyilván nekik is természetközelibb,ha van egy kis zöld.Én raktam be nekik egy,az aljzat közelében elterülő műnövényt,meg élő gömbmohát.Szűrő nem kell,csak ha nem akarod olyan gyakran cserélni a vizet,egyébként nem kényesek a vízminőségre.
2015. aug. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háááát.... Kavicsok, cserépbarlang és műnövény.
2017. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!