Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az egyik ramirezim fakó, ez baj?

Az egyik ramirezim fakó, ez baj?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam két ramirezit, amikor beraktam őket az akváriumba, és végre előmerészkedtek, akkor vettem észre, hogy az egyiknek a fekete csíkjai és foltjai egyik oldalán szinte egyáltalán nem látszódik, másik oldalán pedig nagyon fakó. Szinte teljesen szürke a halacska. A másiknak nagyon szép élénk színei vannak.

A szállítástól depis lett és azért fakult ki? Vagy még talán fiatal? Vagy beteg lehet? Légyszi segítsetek!!!!



2015. jún. 25. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vagy beteg vagy stresszes, semmiképp se érzi jól magát az biztos. Egy képet dobhatnál róla, mert ennyi infóból senki se fog tudni segíteni.
2015. jún. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Itt egy kép, amin mindkettő látszik. [link]
2015. jún. 25. 22:58
 3/3 A kérdező kommentje:
A színes kergeti a másikat, gondolom ez lehet a baj (bár már kicsit nyert vissza a színéből). Mondjuk azt nem értem, hogy ahol vettem őket, ott is együtt voltak, sokkal kisebb akváriumban (az enyém 112 literes), és ott nem piszkálták egymást.
2015. jún. 26. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!