Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az új ancik bántják egymást...

Az új ancik bántják egymást vagy megvannak egymás mellet?

Figyelt kérdés
Van egy 54 literes akváriumom abban 10 neon 7 guppi 1 arany és egy fekete anci.Az arany már lassan fél éve megvan kb 6-7 cm nagy de vettünk mellé egy egy másikat a feketét ami nagyobb nála kb 2-3 cm-rel. Bánthatják egymást vagy békés halak?Régebben is vettünk az arany mellé egy újat de az kb 3 cm lehetett szerintem az arany bánthatta mert pár nap után eltünt...Az lenne most a baj hogy láttam hogy a fekete kergette az aranyt, tudja bántani vagy csak játszottak mint a guppik is szoktak?
2010. márc. 3. 14:53
 1/6 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam a kérdést...így akartam : Az ancik bánthatják egy mást vagy megvannak egymás mellet?
2010. márc. 3. 14:54
 2/6 A kérdező kommentje:
Mind a kettő nőstány szerintem...
2010. márc. 3. 14:54
 3/6 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibák miat de gyorsan írtam
2010. márc. 3. 14:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért békés halak, mert tarthatók együtt. Jó tanács: aranyhalat ne tarts együtt neonokkal meg guppikkal, mert egyik napról a másikra el fognak tűnni. Az aranyhal minden megeszik ami befér a száján és hidegvízi, ellentétben a többi hallal amelyik trópusi. Az aranyhalnak amúgy nincs foga, úgyhogy, ha valami nagyobb nála azt nem tudja bántani. Betegség lehet.
2010. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És az algaevők megvannak egymással, mert növényevők.
2010. márc. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönömöm a válaszokat, nem terveztem hogy más fajta halakat tartsak, ha ezekkel történik valami akkor is csak ilyeneket veszek megint.Egyébként még van 4 páncélos harcsám csak azokat elfelejtettem írni.
2010. márc. 3. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!