Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 18 20 platinak hany L-es...

Istvanfy kérdése:

18 20 platinak hany L-es akvarium kel? Vagy meg elnek kertitoban is?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan 150 literes. Nyáron ki lehet őket tenni kerti tóba, májustól szeptemberig.
2015. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem is alapból megfelelő lenne amit az első válaszadó ajánlott. Viszont kelleni fog egy másik akvárium a szaporulatnak, vagy tartani kellene pár ragadozót is, hogy felegyék az ivadék nagy részét, mert hamar kinövik a 150-litert is. A kerti tó, hát nem tudom, próbáltatok már kipecázni apró halakat egy 5-600-literes aprónak mondható tóból, a nagyobbakról nem is beszélve.:D
2015. júl. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

van ragadozo halam, csak elkulonitettem az terhes anyukat szules kozben es kihalasztam a kicsiket hogy meg maradjanak, osszesen 47 van, ma szamoltam meg oket XD


kosz a kerti tavas otletet

2015. júl. 24. 20:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!