Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Oscart, rivut, citromsügeret,...

Gergelydani kérdése:

Oscart, rivut, citromsügeret, jack demseyt tartahatok egy 205 gallonos aksiban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Magyar oldalra írd már ki literben basszus.
2015. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Salx Narval ***** válasza:
Ez durván egy 750-literes akvárium, ebben már úri helye lenne a márványsügéreknek az biztos. Mivel nagytestű elég agresszív és területvédő sügéreket szeretnél együtt tartani szerintem kinyírnák egymást. Nekem a felsorolt halak közül csak márványsügérem volt és nem társítottam, így csak a megérzésemre hivatkozva mondhatom, hogy bármelyiket tarthatod de ne társítsd őket. 1hím és 3 nőstény bármelyikből megtölti az akváriumot kockázat nélkül. Tudom én ,hogy eleinte elvesznek ekkora helyen és jól meg is lennének együtt, de itt 30cm-re növő erős területvédő halakról van szó. Szóval én lebeszélnélek, de érdeklődj sügéres fórumokon, az Oszkárnak külön fóruma is van, ott talán többet tudnak mondani a társításukról.
2015. júl. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Rendes tag, segít mindenbe. Facebookon akvarista csoportba fent van. VAnnak eladó halai is.

2015. júl. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elvileg kicsi lesz ennyi fajnak. 2 faj max. 30-35 cm-es halaknak épp,h elég ez az akvárium nekik 2000 liter körül lenne az igazi.
2015. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!