Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Költözéskor hogyan kell...

Költözéskor hogyan kell szállítani egy berendezett akváriumot 7 hallal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Szétszeded az akváriumot, a halakat meg zacsiba teszed. Nem tudom milyen hosszú az út egyik helyről a másikra mert túl sokat nem bírnak ki zacskóban (1 órát biztosan).

Aztán az új helyen összerakod az egészet.

2010. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szét kell sajna kapni az egészet, teljesen leereszteni, a halakat zacsiban is szállíthatod, de befőttes üvegben vagy valamilyen átmeneti kisebb tartályban. A növényeket vizes papírba csomagolva, bezacskózva érdemes szállítani hogy ne száradjanak ki. Értelemszerűen ki kell szedni az elektromos berendezéseket, a köveket, aljzatot stb. és az új helyen összerakni az egészet. Máshogy nem lehet.
2010. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 6. 16:33
 4/5 anonim válasza:
Tényleg szét kell szedni, és vmi más kis üvegbe rakni sztem. És legyen benne víz is, meg tetőjeis legyen! Mert zacskóban azért rossz, mert ha például 2 órát utazol, már nem fognak élni! És le kell húznod a WC-n. Ugye ezt te nem akarod?
2010. márc. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nem messzire mentek akkor elég csak félig leengedni az akváriumot és olyan helyre tenni ahol nem törik össze sztem így tovább bírják a halak mint zacsiban...
2010. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!