Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 fátyolfarkú aranyhal mellé...

2 fátyolfarkú aranyhal mellé lehet guppit rakni? 22-24 fokos víz, kavics aljzat.

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Általában az aranyhalakat nem rakják össze másfajta halakkal, sokféle aranyhal van, mért nem veszel inkább azt?
2010. márc. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hm, én láttam összerakva aranyhalat más halakkal, de az nem guppi volt. Talán kérdezd meg az állatkereskedésben, nem tudom.
2010. márc. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összerkani össze lehet, de nem biztos, hogy meglesznek egymás mellett. Ha kis aranyhalat veszel kifejlett guppik mellé és egymás társaságában nőnek fel, akkor semmi akadálya. De ha rögtön túl nagy halat veszel az megölheti a guppikat. Mondják, hogy az aranyhal hidegvízi, de szerintem kibír néhány fokkal melegebb vizet.
2010. márc. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor betettem pár guppit az aranyhalak mellé pár hétre rá feldobták a pacskert :(
2010. márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!