Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Adott egy fa amit bele szeretn...

Adott egy fa amit bele szeretnék rakni az akváriumomba, a kérdésem h milyen anyaggal vonhatom be, ami nem szenyezi a vízet viszont át is látszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ha volt már ilyen kérdés bocsánat.
2015. aug. 7. 18:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Egyébként a Robinia nevű fehérje mérgező benne, de tökmindegy mi a neve, a lényeg, hogy akvarisztikában mióta az eszemet tudom, legendásan kerüli mindenki az akácot.
2015. aug. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Kérge gyomorsavtúltengés, gyomorvérzés, bélfekély elleni gyógyszeralapanyag

Lovak számára mérgező.A kéreg alkalmazásában óvatosság ajánlott, robin és fazin nevű MÉRGEZŐ fehérjéket is tartalmaz! Lehet mégsem kéne bele rakni :( most találtam :/

2015. aug. 7. 19:29
 13/28 anonim ***** válasza:

Egyébként találtam egy ilyet is, ezek szerint nem is jól tudtam, mert külön veszi az akácot, és a lilaakácot. Végeredmény szempontjából mindegy, mindkettő mérgező:

[link]


Érdekes, hogy a diót nem is említi, pedig ugyanúgy kerülendő, az is mérgező. A levele mindenképpen, de más részével se szokás kockáztatni. A tiszafa, fenyő, ugyanígy.

2015. aug. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"Lehet mégsem kéne..."


Lehet??!! :)

Hát igen, ha egy lovat megöl, tényleg megfontolandó...

2015. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A kereskedésben veszel, vasfát, vagy egy picit világosabb fajta a mopani vasfa, 5-10 évet simán kibírnak, nem korhadnak szét, az első évben színeznek komolyabban, utána már kevésbé, enyhén sárgás lesz a víz.
2015. aug. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm B.Joci,az a probléma h ahol lakok nem igazán nagy választék van,van össz visz 2 kisállatkereskedés,eddig nem láttam fár de rákérdek majd :) am egy tanács,néha nézd a youtube üzeneteidet :D
2015. aug. 7. 19:52
 17/28 anonim ***** válasza:

Pécsi János van még a szőlő töke, az sem rossz akváriumba.


Nézem a yutube dolgokat, mindegyikre válaszoltam eddig, nem maradt el egy sem, vagy nem írta ki értesítésbe.

2015. aug. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a szőlő tőkével inkább nem próbálkoznék mert mifelénk állandóan permetezik.
2015. aug. 7. 21:06
 19/28 anonim ***** válasza:

Pécsi János, hogy szakadna meg a google tudománya, nem írja ki az értesítő azokat, amiket nem videóhoz írnak, hanem a csatornának írtak üzenetben, ha nem szólsz nem nézem meg, még klikkezési lehetőséget sem találtam.


Próbára beírtam a messages az url után hátha kidob valamit, erre vagy 30 privát űzi. https://www.youtube.com/messages


Ha videóhoz írtál, akkor írd már meg melyikhez légyszi, vagy mi a nick neved.

2015. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
B.Joci köszönöm már vissza írtál,The VP Games a nick nevem.
2015. aug. 7. 23:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!