Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Pár alapvetős kérdés?

Paca001 kérdése:

Pár alapvetős kérdés?

Figyelt kérdés

Sikerült beszereznem ezt a 54l-es akváriumot használtan

[link]

A talajt ki kell főznöm ugye? mennyi időt?

ez a szűrő elég lesz?

[link]

Eheim valami 300l/h

Ez micsoda, és kell nekem?

[link]

A tapadókorongokat életre tudom kelteni valahogy? Nem cserélhetők, én ugy nezem.

Csak a műanyag cső hiányzik a szűrésről? különben mehet?

Lesz még ilyen aljzat, csak sötétben.

Sima homok, aprószemcsés, megfelel a növényeknek majd?

Holnap-holnapután tölteném fel, amikor sikerült megvennem mindent hozzá és aug végén a halakat.

[link]

ez lenne a végső majd



2015. aug. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ez micsoda, és kell nekem?"

algakaparó

https://www.youtube.com/watch?v=7yk8GmCFQzU

2015. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, közben rájöttem arra köszi :D
2015. aug. 7. 20:50
 3/5 anonim ***** válasza:
A zacskó talajt csak át kell mosni vödörben tisztára, ha porzik. Nem kell megfőzni. Elég az a szűrő bettához.
2015. aug. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"A tapadókorongokat életre tudom kelteni valahogy? Nem cserélhetők, én ugy nezem"

próbáld meg forró vízben kicsit áztatni attól meglágyulnak kicsit de lehet le fog újra esni, elvileg az eheimnek cserélhetőnek kell lennie, régen nekem is az volt amikor még akkora akvárium voltak amelyeket tudott szűrni egy ilyen szűrő és azokat is lehetett cserélni


ha nem igényes növényeket tartasz elég a homok és jól fejlődnek benne(pl vallisneria,echinodorus stb.)

hiányzik a cső a tetejéről de ezt könnyen meg tudod oldani, boltban veszel olyan csövet amit a légpumpákhoz használnak azt teszed oda+ a végére veszel egy csapot hogy állítani tudd mennyi levegő menjen(ami szerintem felesleges ha fodrozza a felszínt) azért világítás kell a növényeknek mert sötétben értelemszerűen elpusztulnak

2015. aug. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A teteje fekete es abba van beepitve a vilagitas, egy uj 15w-os cso.

Az problema ha a neoncso terrariumba valo? Seraa

2015. aug. 8. 08:50

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!