Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van olyan növény ami befutja...

Van olyan növény ami befutja az aljzatot co2 nélkül. Tehát olyan ami nem túl igényes?

Figyelt kérdés
jávai mohán kívül? csak profitot kapna illetve 4x24w vílágítást bár inkább csak 2szer mert a másik kettőt nem használom. 126 literes aksi ba menne. KöszI!
2015. aug. 10. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
gyakorlatilag esélytelen. A legnagyobb sansza a hm-nek lenne, de ahhoz is erősebb fény kell, meg carbo legalább.
2015. aug. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát, pedig ha ilyen terveid vannak használni kellene és az első válaszadó által említett Carbót is. Én is a HM-et ajánlanám.
2015. aug. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Pendulum92 ***** válasza:

Az említett HM jó, de elég munkás főleg kevesebb fénynél.

Érdemes még használni alacsonyabb tölevélrózsás növényeket, mint a kis vízikehely(nagyon lassan nő) illetve az echinodorus tenellust vagy quadricostatus(kb 15cm magas lesz)

2015. aug. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát igen, van rá esély, hogy megnyúlik, vagy gyakran kell nyírni, igazából én középre szoktam ajánlani gyengébb fényviszonyok között, kis akváriumnál akár hátra is mehetne. Van itt 4-5 növény amit ajánlottunk érdemes mindegyikből venni aztán majd meglátod melyiknek tetszik legjobban a hely.
2015. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Említettek a kollégák 2 növényt, nekem van épp mindkettők benn.

[link]

[link]


A hm tényleg macera, most beindult jobban a rotala hátul, így javult a helyzet metszés ügyileg, kevesebb nitrát jut a hm-nek, nem kell hetete metszeni, elég 2-3 hét között.

2015. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!