Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meg marad a Dánióhal a paradic...

Meg marad a Dánióhal a paradicsom hal és vitorláshal mellett?

Figyelt kérdés
Rég óta van paradicsom halam meg vitorlás halam együtt most vennem kellett pár vitorlást és a boltos véletlenül adott 3 dániót szóltam neki de mondta hogy az ajándék de félek h bántják majd őket a vitorlás halak...

2015. aug. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem is eszik meg ,akkor jó eséllyel a stressz fog vele végezni.
2015. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
meddig bírja levegőztető nélkül a dánió mert van egy 35 -40 literes aksim csak levegőztetőm nincs..
2015. aug. 10. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem levegőztető kell neki, hanem (biológiailag beállt) szűrő, mint minden másik halnak. Vidd őket vissza a boltba.
2015. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Ha eddig nem bántották őket ezután sem fogják, viszont kellene legalább még 3-4 db, hogy csapatban legyenek. 30-40 literes akvárium nem alkalmas a tartásukra, nagy úszóteret igényló halak. Biztosat mondani sajnos nem lehet, mert a vitorlások eléggé eltérő vérmérséklettel rendelkeznek és hát ugye ragadozók.:D Voltak teljesen ártalmatlan vitorlásaim a legtöbbje ilyen volt, de egyszer egy hím minden más halra veszélyessé vált felnőtt korára, a rivális hímet is halálra kergette volna ha nem mentem ki, a kisebb halakból is párat megölt( molly, platti, stb) mire észrevettem, hogy vadászik rájuk. Sokszor voltak vitorlásaim és tartottam velük dániókat is gond nélkül, de mint látod van ellenpélda is.
2015. aug. 11. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!