Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 72 literes akváriumba milyen...

Aquafan kérdése:

72 literes akváriumba milyen halakat vegyek?

Figyelt kérdés

Akvárium: 72l (60x30x40)

Fűtés: 100W

Aljzat: Bazalt zúzalék

Világítás: 1x15W +fényterelő (sajnos ez volt a szettben)

Szűrés: Aquael Fan 3 Plus (ami a szettbe volt gagyi,így kénytelen voltam venni...)

Milyen halakat tudnák tenni bele?(esetleg sügérek? oda nem kell növény így a világítás elég)

(Ha nem sügéres akkor milyen növényeket tegyek bele , hogy megéljenek?)

(Az akvárium be lett üzemelve csapvíz lett bele töltve 3 napja megy... az akvárium üvege belül vízköves de az egész üveg, ha belenyúlok tiszta "érdes" az üveg.(mindenhol alul-középen-felül).Lágyítsak?

Köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 19. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

sügeresnek pici


neon, tetra, lazacok én ezeket raknám bele

a szűrő pici lesz szerintem!

2015. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

700 l/h max. vízforgatás, 150-250 l akváriummérethez


Az enyém 72l. 10-szer forgatja át egy óra alatt.

2015. aug. 19. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:

"sügeresnek pici"

nem feltétlenül, egy pár leleupli vagy brichardi elfér benne,vagy egy kolónia valamilyen csigasügérből esetleg valami más törpesügért/a természetben sok helyen nincs vízinövény/


vagy ha esetleg érdekel a dolog rendezz be gyengébb fénnyel egy "barlang utánzatot" és tegyél bele 4-5 barlangi vaklazacot sok követ esetleg cseppkőutánzatokat a talaj legyen természetes,kicsit szürkés ne természetellenesen fehér

2015. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!