Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikyen halat tehetek meg a...

Mikyen halat tehetek meg a vitorlasokhoz es a guramikhoz?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mekkora az akváriumod? mivel szűrsz? kik a jelenlegi lakók?
2015. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

110 literes

1 nagy vitorlás és 3 gurámi van benne

Jajj és ha minden igaz akkor 2 algaevő, bár az egyiket mostanában nem látom

És csigák vannak mét meg növények

Hát van külső, ilyen kavicsos szűrő (nem tudom mi a pontos neve) meg belső is

2015. szept. 2. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű a helyzet. A nagy vitorlás valószínű kisajátította az akvárium nagy részét. Kisebb testű pontylazacokat meg is eheti. Másik vitorlást lehet nem fogadná el. Egy csapat corydorasnak talán lenne még elég élettér.
2015. szept. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hat igazabol az egyik gurami a 'fonok'. Telepitettunk mar bele masik halat, elfogadtak egymast. Csak sajnos vmelyik hal vmi fertozest hordozhattt, mert sokan megdoglottek. Vizet csereltunk, mindent fertotlenitettunk, gyogyszer...stb es mar majus ota 'tunetmentesek' es ezert gondoltam h telepitenek meg bele halat.

Koszonom a valaszod! :)

2015. szept. 2. 20:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszettek mindig a neonhalak, de azt tuti bekapjak a nagyok. Jo nagyra nottek a guramik is. Gondolom nem erzik rosszul magukat.

Nem tudom h van e meg vmi nagyobb testu hal, amit be lehetne tenni 1-2 darabot

2015. szept. 2. 20:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!