Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap fogtam egy olyan 6/7/8...

Tegnap fogtam egy olyan 6/7/8 centis halat a drávában a teknősömnek, de viszont meg sajnáltam és nem akartam neki adni ezért be tettem egy kisseb akváriumba, mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 08:06
 1/6 anonim válasza:
Milyen fajtájú a hal?
2015. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Így rá nézésbe nem tudom meg állapítani, de némely uszonya pisros
2015. szept. 13. 08:18
 3/6 A kérdező kommentje:
Piros*
2015. szept. 13. 08:18
 4/6 anonim ***** válasza:

Néhány napon belül meg fog halni, jobban járna, ha kivégeznéd, nem napokig haldokolna.


Tegyél egy edénybe egy kevés hideg vizet, tegyél bele egy rakás jég kockát, és mikor már sok elolvadt, tedd bele a halat.

Ha sokkot kapott (ez fájdalom mentes) akkor vágd fejbe.


Aztán aprítsd fel, szálkástól, belsőségestől, mindenestől, és add oda a tekinek.

Mindketten jobban járnak.

2015. szept. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben
2015. szept. 13. 08:36
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, sajnos el fog pusztulni. ha egyből vissza engeded akkor jó lett volna az esélye a túlélésre.

de így kiszakítva a természetes élőhelyéről,egy picike akváriumba kerülve nem sok esélye van a túlélésre,a halak elég érzékenyek akár a víz változására is(hőm.,összetétel)

add oda a tekinek! ha egyszerre sok,akkor fagyaszd le. a nagyobb szálkát érdemes kiszedni,de ha késsel vágható,akkor maradhat szerintem!

és legközelebb ne fogj így,hogyha sajnálod.

bár megjegyzem,hogy a gyöngyös razbóra amit árulnak az állatkereskedésekben fagyasztva,az is átélte ezt.én sajnáltam a kezdetben odaadni a halakat a tekinek, de mivel ez a legjobb eleség neki,túl kell lépni a halnak a sajnálatán!

2015. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!