Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumban lévő aljzatot...

Az akváriumban lévő aljzatot cserélni kell valaha?

Figyelt kérdés
2015. szept. 25. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a felhalmozódó iszap (mulm) rendszeresen és megfelelően eltávolításra kerül, akkor tulajdonképpen nem.
2015. szept. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Pendulum92 ***** válasza:
A kvarcszemcsékből állókat soha, a JBL manadot talán 10-20 évente, az ADA puha agyagtalajait max 2-3 évente.
2015. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ennek mi az oka hogy cserélni kell x év mulva?
2015. szept. 25. 12:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ADA táptalaj ,annyi idő alatt kioldódnak belőle a különböző tápanyagok.
2015. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Pro soilt is lehetne cserélni, az is általános növénytalaj, de én csak finoman átmostam amikor már sok volt benne a vékony kesze-kusza gyökérzet, és tettem bele növénytáptablettákat, meg tápgolyókat. Ezzel tunningoltam újra, így megint jó volt egy fél évig, aztán megint tettem bele tápgolyókat.
2015. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
Az ADA talajok puha agyagszemcsékből állnak, egy idő után lemorzsolódnak, és eliszaporosodik a talaj.
2015. szept. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!