Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdekes akvárium-ötletek? :D

Érdekes akvárium-ötletek? :D

Figyelt kérdés

Egyelőre sajnos nem lehet akváriumom, de majd mindenképpen szeretnék egyet :)

Múltkor 9gag-on olyat láttam, hogy babaház-elemek segítségével úgy rendezték be az akváriumot, mintha egy fürdőszoba lenne :) káddal, zuhanyzóval, szőnyeggel, mindennel.

Interneten próbáltam ilyeneket keresgélni, de többnyire magára az akvárium alakjára találtam ötleteket (és ezek 90% százaléka túl kicsi és/vagy gömbakvárium :c)

Engem inkább berendezési ötletek érdekelnének :D



2015. okt. 2. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a hagyományos növényes, sziklás híve vagyok. :D
2015. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legyen nagy hullámos
2015. okt. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Növény, szikla, akár néhány színes üveggolyó, hajóroncs szobor, amibe a halak be tudnak úszni. Amúgy meg te magad ne tegyél bele babaház- kellékeket, mert a belőlük felszabaduló anyagok megölhetik a halakat. Szóval, ha magad akarod berendezni, csak állat- boltokban vegyél kellékeket. És ha szeretnél valami igazán különleges, tehetsz bele színes kavicsokat vagy műkoponyát (kisállatkereskedéseekben kapható. De még a vett cuccokat is le kell öblítení párszor. Nekem nem nagyon tetszenek az olyan akváriumok, ahol emberi dolgokat (pl. babaház cuccokat tesznek bele, bár ízlések, pofonok...):-)
2015. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálam a víz tetején flamingók vannak. Csak kettő. Egy vízből kilógó kő tetején állnak.

[link]


Egyszer tettem be krokodil figurát.


Van aki füvesíti az alját és háziállat figurákat (kecske, tyúk, tehén) tesz bele.


Én amikor csináltam víz alatti kertet, akkor egy vasútmodell házikót tettem be, de ez a hülyeség hosszú távon nem tetszett, csak kipróbáltam milyen lenne.

2015. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Oliver Knott akváriumai:

https://www.youtube.com/watch?v=mXxo_yvTbmQ

Meg mások munkái is: [link]

2015. okt. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem rendszeresen mossa a fogát a kis krokodilnak nehogy szuvas legyen.
2015. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!