Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hím és nőstény bettát szabad...

Hím és nőstény bettát szabad egy akváriumban tartani?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy hímem, de már nem emlékszen tisztán lehet őket az akvárium középső szintjén is látni nem?😃


Egyépként azért kérdezem hogy him es nosteny megfer-e egyutt, mert elegge terulet vedoek aztan nem akarok verfurdot😃


Elore is koszi


2015. okt. 15. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az akvárium legalább 50-60 liter és van benne sok búvóhely, akkor igen.
2015. okt. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Legalább 60literben, 1 hím + 2-3 nőstény arányban igen.
2015. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a hímek nem tűrik meg egymást. Viszont a hím bettát más fátyolos halakkal se tartsd együtt mert azokat nem tűri meg.
2015. okt. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

50+ litertől, és legalább 3-4 kislányt a fiú mellé. Nekem működnek együtt. Persze minél nagyobb az aksi, annál jobb. Kering amolyan urbán legenda is a betta hímekről, hogy amelyik vörös, vagy van benne vörös, az agresszívebb a többinél, nem tudom ez mennyire reális, nekem éppenséggel pont ennek fényében volt az eddigi két betta hímem közt a különbség, szóval lehet érdemes eszerint választani.


és igen, felúszik a felszínre is, belakja középen is az aksit.

Megvannak már a halaid?

2015. okt. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!