Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 75 literes akváriumba Szánt...

75 literes akváriumba Szánt halak megfelelnek?

Figyelt kérdés
16db neonhal és 10-20db törpe garnéla el bírja az aksi vagy ez már túl sok. Szeretnék még bele növényeket de még nem tudom milyeneket tippek??? És ehhez még világítás is társul milyet ajánlotok? Előre köszönöm a válaszokat :)

2015. okt. 28. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok. Miért akar itt mindenki mocsarat csinálni akvárium helyett?
2015. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 56 literesben van 15 halam vegyesen és szerintem kicsit zsúfolt,bár garnélám még nem volt.

Válassz megfelelő szűrő egységet, porlasztóköves levegőztetőt és nem lesz gond.

Az enyémen 2*20W Odyssea 6000K világítás van.Növényes,halas akinak megfelel.

Nekem volt benne indiai vizicsillag de kiszedtem mert borzasztó gyorsan növekedett,nem győztem nyírni és ráadásul valamelyik hal eszegette:)

Előre Anubiasokat tettem.Hátul Bacopák,süllőhínár és lilacina van.Ja és egy gömbmoha.

A bacopák szépen nőnek,időnként vissza kell vágni őket de nem sűrűn.A hinároknak sok fény kell mert megkopaszodik az alja ha nem kap elég fényt.A lilacina is fényigényes,de lassan növekszik.Nálam ezt is rágcsálja valami:(

Az Anubiasok szépek,lassan nőnek.

Én micro macro tápozok és easy carbot használok.

Néha elgondolkozok miért nem műnövényeket vettem kezdéskor :D

Ha rendben van tartva szép tud lenni egy növényes akvárium

2015. okt. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a neonhaljak nagy kiuszo ter kell.
2015. dec. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!