Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ő milyen hal lehet? Többi...

Ő milyen hal lehet? Többi kérdés lent?

Figyelt kérdés

[link]



Tavi hal az biztos , nem díszhal.De milyen ?kárász,keszeg,ponty stb?Mivel lehetne etetni?

Jelenleg Tetra Pond haltáppal etetjük,amiben elvileg van gabona,,növényi fehérjekivonatok,növényi melléktermékek, hal és halmelléktermékek,algák,élesztők,olajok és zsírok,,ásványi anyagok és zöldségek.


De még nem láttam enni ,a táp se nagyon fogy..


Milyen tápszert lehetne még venni neki?

Illetve kell-e neki egyéb felszerelés pl.szűrő az oxigénhez?


2015. nov. 6. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól látom, ezüstkárász.


Nem is fog enni, ha egy műanyag dobozban tartod, legalább 400 literes akváriumra van szüksége és erős szűrésre. Tekintve, hogy ezt nem lehet pár nap alatt összehozni, engedjétek el minél hamarabb.

2015. nov. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja úgy néz ki de akár lehet keszeg is, mert sokféle keszeg van.
2015. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy ezüst kárász. Az a helyes tanács amit az első írt. A vödörben el fog pusztulni..
2015. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,már odaadtam halas ismerősnek,nem tudom ő elengedi-e.Neki van nagy akváriuma(250 l).Haltápot még én vettem neki.Nála remélem jó helye lesz.Amugy talált hal,lehet valakinek vacsira kellett,nekünk sajnos nem volt szívünk megölni,még amugy is pici.
2015. nov. 11. 17:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!