Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kertitónak kicsi...

Szerintetek kertitónak kicsi 1m*1m*1m es és ebbe ki akarok alakítani egy lépcsőt?

Figyelt kérdés

Szerintetek hány négyzetméter fólia kell bele és van 2 kutyam egy spániel meg egy angol buldog meléjük mennyire lehetne vagy hogy lehetne kutya biztosra csinalni tudnatok ebben segiteni 😊

A válaszokat kö szö nöm.



2015. nov. 18. 21:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bevallom, nem értem, mit akarsz kérdezni. Kerti tavat akarsz csinálni halakkal ? De akkor minek a lépcső ? Vagy a kutyáknak akarsz fürdőmedencét ?
2015. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kicsi.
2015. nov. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Salx Narval ***** válasza:
A kutyák maguktól nem nagyon mennek bele a vízbe, hacsak nincsenek hozzászoktatva a tavi fürdőzéshez. Kutyabiztosra csak lefedéssel tudod megcsinálni, máskülönben ha nagyon akar akkor bele is megy. Viszont ez egy gödör és nem igazán kerti tó, át kellene gondolni, hogy van e így értelme az egésznek, a duplája is kicsi lenne.
2015. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ertem. a kutyáim nem szeretik amikor furdetjük őket akkor gondolom a tavat se piszkálnák es a lépcsőt a tó kialakításához gondoltam nem lépcsőt akarok bele hanem hogy lépcsőzetesen legyen mejeb .Télen nem akarnék bele halat inkabb csak tavasztól szeptemberig.es miert kicsi kb 1000l erre jon ki az nem olyan kicsi szerintem .es Szerintetek mennyibe jonne ki bele a fólia?
2015. nov. 19. 15:21
 5/17 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem szerencsésebb lenne elvenni a mélységéből és növelni az alapterületét de te tudod. Én olyan 700Ft/ m2 áron láttam 1mm tófóliát. Számold ki mennyi kell. [link]
2015. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Én télen nem akarok halat tartani benne akkor milyen mélyre kell megcsinálnom vagy 80 cm mely eleg lenne melysegnek alapterület mondjuk 2*1m es?
2015. nov. 19. 19:28
 7/17 A kérdező kommentje:
15000ft csak a fólia azt hittem olcsó
2015. nov. 19. 19:36
 8/17 A kérdező kommentje:
Azt hittem olcsóbb a fólia hogy lehet megoldani olcsóbban?
2015. nov. 19. 19:36
 9/17 A kérdező kommentje:
Es ha 0,2 foliabol vagy 5 ot lerakom egymásra az nem jo?
2015. nov. 19. 21:17
 10/17 anonim ***** válasza:

Ilyen 1000 literes műanyag kontérnerbe vannak a halak a hentesnél, csak körbe van vágva a teteje:

[link]


Lehet hogy van közte olcsóbb, vagy használt, és azt be lehetne ásni a földbe, rács nélkül. Ezek ilyen vastag, erős szilikonból vannak.

2015. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!