Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az aranyhalak mióta ilyen...

Az aranyhalak mióta ilyen torzszülöttek?

Figyelt kérdés

YouTube-on ráakadtam néhány olyan aranyhalas videóra, hogy a hajam égnekállt...

Elsőként rákérdeznék a Dragon Ball fantázianevű borzalomra. A teleszkópszeműt keresztezték a rizsszemessel, és létrejött egy... egy úszni próbáló, oxigénért pipáló konkrét gömb. Mi értelme van ennek? Ugyanolyan dolog, mint a papagájsügéres téma?

A másik "érdekes" lény a Ryukin nevű izé. Nyomorult halnak a deformálódott gerinc miatt van ilyen alakja?

Miért tenyésztik ezeket a halakat? Az állat láthatóan küszködik az életbenmaradásért, úszni nem bír, irányítani magát meg pláne.


2015. nov. 23. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi értelme? A tetovált halaknak mi értelme? Semmi!

Amire van kereslet arra lesz kínálat is. Ezek nem jöttek volna létre ha nem lenne olyan aki megvegye ergo támogassa ezt.

2015. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miattam senki nem tenyésztene semmit, még a teleszkópszeműt sem, én ilyen nyomi halat biztos nem vennék. De sajnos van rá igény. Sokan nem úgy vélekednek mint mi. Néhány retardáltnak ez tetszik és nekik gyártják.
2015. nov. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!