Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényt rakjak az...

Milyen növényt rakjak az akváriumba?

Figyelt kérdés
Van egy 30 literes sarokakváriumom, levegőztetős szűrővel, 5 guppival és 2 paradicsomfarkú hallal. Kaptam két ismeretlen növényt, amelyek elpusztultak(elsárgultak stb), szerintem a kevés fény miatt(szűrt fény). Szeretnék vagy kis fényszükségletű növényt, vagy egy kicsi fényt nekik, amely nem rontja el az összhangot. Tudnátok kis fényforrást mondani, ami jót tesz a növényeknek, vagy kis fényigényű növényt? köszi!
2015. nov. 30. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen az a paradicsomfarkú hal? Remélem nem ilyen: [link]

Na akkor most nem értem. Van világításod csak gyenge vagy egyáltalán nincs? De akkor mi az a szűrt fény? o.O Elmondanád érthetőbben?

2015. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Világítás nincs, a szűrt fény ami az ablakon és a vékony függönyön keresztül jut az akváriumba.
2015. nov. 30. 20:40
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

A fény éppen növeli az akvárium esztétikáját, nem rontja el az összhangot.


30 literbe anubias nana petite-eket nézz. Esetleg gömbmohát, jávai mohát csak akkor, ha lesz azért valami fény.


Egy bármilyen e27-es(hagyományos tekerős) foglalatú lámpa, és bele egy ilyen:

[link]

2015. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez akkor jó fény nekik? jó hatással van a növényekre?
2015. nov. 30. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!