Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire népszerű Budapesten...

Mennyire népszerű Budapesten az akvarisztika? Megérne szakuzletet nyitni? Melyik részén?

Figyelt kérdés
2015. dec. 7. 07:22
 1/5 elwera ***** válasza:
Úgy látom, hogy nem igazán fejlődnek az akvarisztika boltok a belvárosban, inkább csak vegetálnak.
2015. dec. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez most mindket kerdesemre egy igenis es nemis valasznak felel meg :)) viszont ezt a vegetaciot annak lehet betudni hogy altalaban nem latjak el az embert hasznos, felhasznalhato tancsokkal, csak eladnak, es miutan erre rajonnek tobbet nem mennek vissza.
2015. dec. 7. 19:14
 3/5 Mózes Adrián ***** válasza:

Népszerűnek elég népszerű, viszont én mint vállalkozó mondom ezeket gondold át azért.

1: nem kis befektetés

2: hozzáértő dolgozók segítőkészség (általában legtöbb helyen nem értenek semmihez)

3: reklámok, + online rendelés biztosítás nagy előny (persze nem élő állatokra)

Sorolhatnám még bőven de szerintem ha hozzáértő vagy te magad és van fölös 10 milliód vágj bele (én vásárolok majd tőled)

2015. dec. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van olyan aki ellát fontos információkkal ,segítőkész és mégis vegetál: Kék Frontosa, igaz ők csak afrikai halakkal foglalkoznak, nem kommersz halakkal.

A netes halkereskedelemé a jövő sztem. Egyre többen veszik igénybe ezt a szolgáltatást.

2015. dec. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor ha az otthonomat átalakítanám akvarisztikai muzeummá és nem bérelnék külön kereskedelmi helyiséget, hanem inkább a neten reklámoznék és a netes rendelésekre fókuszálnék, akkor megkímélném magam egy havi 160ezres bérköltségtől és mégis volna esély a bizniszem virágoztatására?
2015. dec. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!