Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sürgős! Mi baja lehet a...

Sürgős! Mi baja lehet a sziámi harcoshalamnak?

Figyelt kérdés
Sürgős!!! Kérem aki tud az segítsen!!!! Egy olyan 3 hete van egy sziami harcoshalam és tegnap vettem mellé 2 törpe szívóharcsát..egy párszor megkergette őket de aztán megbékéltek és nem törődtek egymással...most egy ilyen 5 perce a bettám fel van fújódva olyan mintha "terhes" lenne de persze nem az mert hím...nagyon félek mert szeretem ezt a halat. Túl sokat adtam neki enni? Mert meglehet...de nem tudom kérlek segítsetek!:(

2015. dec. 24. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Még az is lehet, hogy elkapott tőlük valami kórt, ami nála gyors lefolyású. Állítólag a harcsafélék nagyon ellenállók a betegségekkel szemben és ezért sokszor hordozók.
2015. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?:( szétválasztottam őket..többet nem tudok tenni:(
2015. dec. 24. 11:36
 3/8 anonim ***** válasza:

mekkora akvárium?

milyen a szűrés?

volt járatva 3 hétig üresen?

milyen növények vannak az akváriumban?

2015. dec. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
30 literes, az akváriumhoz adtak szűrőt és azt használom, van benne 2 élő növény, kellett volna jártatni 3 hétig?
2015. dec. 24. 11:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, az állatboltos eladó a törpe szívóharcsákhoz mutotott egy ilyen tabletta szerű haleledelt amivel őket etetni kell(napi negyed tabletta), ugye megvettem és ma reggel adtam is nekik és nem ették meg, az akvárium aljára került...a bettám megtalálta és megette....az baj? Lehet hogy ez a baja? A táp a sera-tol wels-chips
2015. dec. 24. 12:00
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyre szürkésebb ott a hasánál meg a fejénél is, egyre betegebbnek tűnik:(( kerem valaki tud valamit?:(
2015. dec. 24. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:

igen kellett volna járatni 3 hétig üresen, hogy beinduljanak a lebontó folyamatok


egyébként mi a szűrő pontos típusa?

mert valószínűsítem kevés lesz és a betta dús növényzetet igényel

2015. dec. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Claro 200
2015. dec. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!