Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen garnélát javasoltok?

Milyen garnélát javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon megtetszettek a garnélák, és hosszas alapos utánajárás után össze is raktam nekik egy 45 literes akváriumot világítással, szűréssel (aqua el fan 1), növényekkel, táppal, stb. Csak garnélákat szeretnék bele, halakat nem, viszont azon tanakodom hogy milyen fajtát vegyek. Vízlágyítással nem szeretnék macerálódni, ezért mindenképp valamilyen csapvízben tarthatót szeretnék, a red cherrynek különböző színváltozatai (sakura, blue dream, yellow fire, snowball) mind tetszenek és nem tudok dönteni, de csak 1 félét választhatok hogy ne születhessenek vadas színű utódok. Szerintetek melyik színváltozatra lenne a legnagyobb kereslet, ha el szeretném majd adni a felesleges szaporulatot?



2016. jan. 1. 09:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Laikusként rákerestem, és az összes nagyon szép, de nekem a második tetszik a legjobban. Van akváriumom, de nem tartok benne garnélát (még). A kék szembetűnőbb és különleges, és ritkábbnak is tűnik azok alapján, amit találtam, ezért azt javaslom, de a sakura és a snowball is nagyon érdekes. Én, ha vennék, mégis a kéket választanám. Viszont az igényeikről semmit sem tudok mondani.

[link] Az oldal szerint csak a sakura és a snowball tartható csapvízben.

2016. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!