Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tulzsufoltság az akváriumban?

Tulzsufoltság az akváriumban?

Figyelt kérdés

Attol félek hogy egy 130 L akváruiumban tul sok halat vettem Black Molly 7,Algaevő harcsa 4,kardfarkú Xipho 7,Kétpettyes díszmárna 3,Neonhal 2,Koi szifó 4.27 hal

osszesen.


2016. jan. 1. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nem olyan sok. Bár ez attól is függ, hogy mennyi növényed van, mekkorák azok a halak stb. Nálunk eleinte mindig elpusztult 2-3 hal, amikor elhoztuk őket (volt olyan is, hogy vettünk 1 halat állatkereskedésből, ami beteg volt, megfertőzte az összes halunkat, és majdnem mind meghalt...)
2016. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen algaevő harcsa sokféle van? Molly Xipho Black molly nagyobb akvárium kell. A neonok meg kevesen, vannak min. 8-10 kell hogy jól érezzék magukat.
2016. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nenhalat keszülök mėg venni,Ancistrus cirrhosus van 2 meg ilyen böl 2.kep [link]
2016. jan. 1. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, túlzsúfoltad.

Az algaevő, ha anci, abból max 2 területvédő harcsa, 12-14 centire nő meg.

Ha plekó (gyakran összekeverik az ancival) vidd vissza, mert nagyra nő és nagy akva kell neki.

3 elevenszülő faj sok, főleg ilyen számban.

Vagy a black mollykat, vagy a xifókat vidd vissza.

Szerintem a márnákat is.

Vegyél még bele 8 neonhalat, mert azok kevesen vannak.

Így már jó lesz. Az elevenszülők így is hamar túlszaporodnak, ha jól tartod őket.

:)

2016. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!