Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 85 L-es akváriumhoz milyen...

85 L-es akváriumhoz milyen külső szűrőt ajánlotok? Milyen márkájút, hány l/h legyen? Illetve elég bele csak egy külsőszűrő, vagy kell bele belső is?

Figyelt kérdés
Terveim szerint kb. 15 db neonhal, vagy hasonló méretű más hal lenne benne, meg pár darab algaevő harcsa. Élőnövényt is tennék bele párat, nem dzsungelt azért.

2016. jan. 4. 17:24
 1/2 anonim válasza:

ennyi halhoz nem kell olyan brutális szűrés, de úgyis veszel még bele, meg teszel bele majd plusz növényt az idő során. A szűrőknél igazából nem az a fő lényeg, hogy mennyi vizet pumpál át,hiszen ha beáll a szűrő úgy is kb a felére csökken az érték. hanem az hogy mekkora a szűrőfelület benne

[link] ilyesmi szerintem megfelelne, vagy esetleg tetratech hasonló tulajdonságokkal

2016. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tomaszcool ***** válasza:
Atman CF-600 szerintem egy jó és "olcsó" választás lenne. Nálam halkan és megbízhatóan teszi a dolgát. Ha jól tudom 3-4 év garancia jár hozzá és alacsonynak mondható fogyasztása is.
2016. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!