Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyiszer kell adni enni a...

Mennyiszer kell adni enni a halaknak?

Figyelt kérdés
ha egyszer adok kevésnek tűnnik, és elkezdik enni a növényeket?
2007. nov. 9. 22:01
 1/7 anonim válasza:
100%
Szerintem elég a napi egy etetés. Mi is mindig így etetjük és semmi gond nincs velük.
2007. nov. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
egyszer kell enni adni nekik, s eleget. ha többet adsz a szükségesnél, akkor a víz lesz büdös!
2007. nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ez az akvárium méretétől és a halak számától is függ. Nekem 86 literes akim van, benne 1 aranyhal, 8 guppi egy gurámi és egy alga evő. Én minden másnap adok nekik enni, nem sokat de nem is keveset. Kb akkora mennyiséget, amit 1 óra alatt meg is esznek. Ha sokat adsz nem eszik meg "leül" az akvárium aljára, rohadni kezd és büdös lesz a víz.
2007. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Nekem vannak halaim,ugyhogy tapasztalatból tudom,hogy naponta kétszer kell adni nekik enni.Reggel és este.
2007. nov. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer adok én is a halaimnak egy nap! Fontos, hogy ha picik is vannak nekik legalább 2-3 alkalommal adjunk enni egy nap!
2007. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kzs ***** válasza:
100%
Naponta egyszer, és legyen egy koplalónap.
2008. szept. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kzs ***** válasza:
100%
Naponta egyszer, ha kifejlett halakról van szó. De legyen egy koplalónap. Ha ivadékok, akkor naponta kétszer is lehet. Nekik (mármint az ivadékoknak) nem kell koplalónapot tartani.
2008. szept. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!