Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek egy 54 literes...

Szerintetek egy 54 literes akváriumba hány halat tehetek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 30. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez egy nagyon sokszor feltett nagyon tág kérdés.

Milyen halak tetszenek?

kezdő vagy?

én helyedben pár guppit raknák bele mert szépek, igénytelenek am itt tudsz böngészni: [link]

ÉS NE HALLGASS AZ ELADÓRA AKKOR SE HA AZT MONDJA ELMEGY!

akár még Arowana-t is ajánlanának bele el tudom képzelni....

2016. jan. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először böngészd a diszhal.info-t és legyen valami hozzávetőleges elképzelésed, ne mi mondjuk meg, hogy neked mi tetszen:S

Ha van már valami, ami tetszik, akkor megmondjuk, kb. hány darab a reális, és mi társítható jól mellé.

54 literesbe 1-2 fajba gondolkozz, max. 1 elevenszülővel.

Neonoknak ez a méret kicsi lesz (sokan írják, hogy "elmegy", de nem érzik magukat igazán jól benne, kell nekik min. 70-80 cm hosszú akvárium, az 54-esben nem tudnak elég jól rajba állni, épp csak nekikezdenek úszni, már ütköznek is a falba)

2016. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, ahogy az előzőek is írták, ez sok mindentől függ.

A halak mérete mellett, a mozgásigényüktől, az ammóniatermelésüktől és a táplálkozásuktól, a halak viselkedésétől és a szűrő méretétől is függ.

Az 1/cm liter, amit szoktak javasolni hülyeség, gyakorlatilag a guppikon kívül semmire nem igaz, hogy jó lenne.

Ki kellene választanod, hogy milyen halat szeretnél tartani:)

2016. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
100%

Én 10-15 4-5 cm-es halat szoktam javasolni max(kezdőknek az optimális inkább 7-8), főleg, ha szett szűrővel van. Persze ugyanúgy kérik a 20-30-at is néha bele a javaslatom ellenére.


Egy eladó :)

2016. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!