Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A pakisztáni díszcsík rögtön...

A pakisztáni díszcsík rögtön elkezdi enni a halakat?

Figyelt kérdés

Elszaporodtak nagyon az apróbb csigák az akváriumban.

A kereskedésben, ahová járok ajánlották a pakisztáni díszcsíkot.

Azt mondták lehet, hogy nem evett még csigát, ezért holnap lehet érdemes 1-2 darabot összenyomni neki, hogy ráérezzen az ízére.


Valakinek van ezzel a hallal tapasztalata ?

Kellett ilyen trükkhöz folyamodnia, vagy tette a dolgát egyből ?


2016. febr. 2. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
mikor vetted? 2-3-4 napig ha nem eszik az teljesen normális új hal esetében, főleg h éjszaka is aktívak. mekkora az akváriumod?
2016. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ma tettem bele.

112 literes akvárium.

Kérdeztem, hogy mennyit vegyek bele. Azt mondta a tulaj, hogy egy ekkora akváriumba elég egy, hogy kiirtsa a csigákat, aztán ha végzett, akkor visszaveszik...

Szívesen megtartanám, mert szép és jópofa hal, de azt olvastam, hogy minimum 5-6 fős csapatban érzi jól magát amihez minimum 180 literes akvárium ajánlott...

2016. febr. 2. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
lassan nőnek,pár évig elég lehetne 3 db-nak, de jogos hosszútávon kicsi lesz a 112 liter. érdemesebb lenne venned csigaevő csigát.
2016. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem visszaviszem, ha megritkította a csigaállományt, ha már felajánlották...
2016. febr. 2. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
jaja, ha már ilyen rendes az eladó
2016. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hat igen nem sok ilyen esetrol hallottam meg hogy az elado jot akart es raadasul a vevo meg vissza is viszi hogy nehogy rosszul erezze magat a hal! Nagy pacsi!
2016. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!