Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 240 literes akváriumba milyen...

240 literes akváriumba milyen halakat vennétek?

Figyelt kérdés
Most váltok nagyobbra és kíváncsi vagyok, hogy ki milyen halat tartana benne? Én csak azt tudom, hogy 4-5 vitorláshal lesz benne, meg 2-3 anci. Ezek mellett még mit lenne érdemes tartani? Mondjuk 20-25 zebradánió még esetleg jó lehet? Vagy úgy már sok lenne?
2016. febr. 9. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez bőven elég, ne legyen túlzsúfolt, mert akkor hamarabb koszolódik a víz, és sűrűbben kell cserélni. Bár nem tudom, hogy használsz e szűrőt.
2016. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Használok-e szűrőt? :O Ez komoly kérdés? Persze, hogy használok. A jelenlegi 160 literesemhez, amit meg szeretnék csinálni csak neonhalasnak, egy Atman AT-3338 van, a 240 litereshez pedig egy Atman CF-1200.
2016. febr. 9. 19:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tényleg hülye kérdés volt. De szerintem elég az a 6-9 hal. Ne legyen nagyon zsúfolt.
2016. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha vitit mindenképp szeretnél akkor csinálj egy dél-amerikai medencét. 4-5 viti meg 3-4 heros severus, és ennyi. gallyakkal, kövekkel, fekete vízzel.


[link]


egy ilyen akvárumba:


[link]

2016. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!