Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Endler guppi és neonhalak...

Endler guppi és neonhalak mellé lehet black molly-t tartani? Nem fogja bántani a többi halat? ÉS black molly-t érdemesebb egyedül vagy párosával tartani?

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
csapatba érzik jól magukat. legalább 100 literes akvárium kell hozzájuk, mert nagyra nőnek. 100 literbe mehet 5-6 darab. Milyen a szűrés? mekkora az akvárium?
2016. febr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még csak terv szintjén van az egész, úgy voltam vele, hogy inkább megkérdezem előre, minthogy később derüljön ki hogy valami gond van.
2016. febr. 10. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
ritka a gyk-n az ilyen hozzáállás!
2016. febr. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Régebben tartottam halakat, csak azóta már elég sokat fejlődött az akvarisztika (leginkább hazánkban) nameg már én se voltam a dolgokban biztos :) És nem akarok rosszat szegény halaknak sem.


Szóval 2 Endler guppi 4 neonhal és 1 vagy 2 black molly-hoz mekkora akváriumot ajánlanál, milyen erős szűrővel? Előre is köszönöm.

2016. febr. 10. 15:16
 5/6 anonim ***** válasza:

4 neonhal melé semmilyet.

Minimum 10 neonhal, aminek minimum 80 cm hosszú akva kell, ez szabványméretet tekintve 96 vagy 112 liter.

Körülbelül ekkora elég.

Mellesleg nem az akvarisztika fejlődött, csak rájöttek az emberek, hogy a hal is ugyanolyan érző lény, mint egy kutya, csak a hal igényei mások.

2016. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem a mentalitásra gondoltam (bár az is), hanem pl a felszerelések és az újfajta kiegészítőkre, akváriumok stb.
2016. febr. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!