Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi idő kell a Sera Aquatan...

Mennyi idő kell a Sera Aquatan-nak, hogy hasson?

Figyelt kérdés
100literes aksim van es hozza adtam 25ml-t. Sárgás a viz es nem tudom mikor varazsolodik kristalytisztava a csapvíz. Mégis mennyit kell varni kb?

2016. febr. 15. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz kristálytiszta a csapvíz... Ezt vízcserekor használjuk, megköti a klórt és a fémeket. Halak vannak az akváriumba? Egyből az akváriumba öntötted?
2016. febr. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincsenek benne halak. Csak víz meg növények
2016. febr. 15. 12:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen. Az akváriumba. Most lett feltöltve 3napja. Csak sárgás a viz es azt olvastam ez majd leköti a dolgokat amitol kitisztul.
2016. febr. 15. 12:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fogja. Tedd el, jó lesz majd vízcserékhez. Fa van az akváriumba? Attól lehet sárgás a víz, egyébként nem kéne annak lennie a frissen a csapból jövő víznek. Egy képet csinálhatnál az akváriumról, vízről.
2016. febr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Itt van két kép, de a minőség nem túl jó.

2016. febr. 15. 13:10
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt az aquaan nem fogja eltüntetni. Várj vagy 2 napot aztán csinálj egy 30% vízcserét.
2016. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megoldódott a probléma. A világítással volt a gond. Sárga fényű volt az égő, ez okozta a problémát. :D
2016. febr. 15. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
xD akkor jó.
2016. febr. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!