Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van az hogy a fekete...

Miért van az hogy a fekete aranyhalam mindig feljön a vízre oxigénért?

Figyelt kérdés

Van egy fekete aranyhalam amit átraktam egy bő akváriumba, egy kisebb algaevővel van együtt,és a fekete aranyhal mindig feljön oxigénért.

Egy isebb akváriumban van 2 aranyhal és 1 algaevőm,és ők nem nagyon mennek fel oxigénért.

Mi kell az aranyhalnak?Miért jön fel ha tiszta és nagy a hely?3naponta szoktam takarítani.



2016. febr. 20. 11:22
 1/5 anonim válasza:
Lehet ha egy levegőztetőt kellene rakj az akváriumva
2016. febr. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akváriumba
2016. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mennyire nagy a hely?

200 liter? milyen a szűrő?

2016. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány fokos a víz?
2016. febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az aranyhal társas lény, ha őt átraktad, a másik 2 aranyhalat is rakd át.

"3naponta szoktam takarítani" Ez viszont nagyon gyanús, egy megfelelő méretű akváriumot jó szűrővel szinte soha nem kell takarítani, ezzel tönkreteszed a biológiai egyensúlyod. Ez elég ok rá.

Egy megfelelő méretű akváriumban jó szűréssel körülbelül 2 hetente kell 20-30% vízcsere (kicsien heti 30%)

2016. febr. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!