Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyi lenne egy 450literes...

Mennyi lenne egy 450literes novenyes vegyes akvarium beinditasa? Marmint mennyi lenne a koltsegem mindennel egyutt?

Figyelt kérdés

Akvarium meret: 150×60×50

Noveny fajok: en csak anubias fajokra gondoltam mert ezek igen tetszetosek es kis merettol a nagy meretig elofordulnak. Es suru novenyzetet szeretnek

Hatternek szeretnek stilodurbol(azt hiszem igy kell irni) hatteret.


Szurest meg nem tudom abban is kene segitseg hogy mit valasszak.


Co2: anubiasoknak kell co2?


Vilagitas: nyitott akvariumot szeretnek igy ilyen vilagitas is kene.


Halak: szeretnek mindenkepp egy par algaevot ami 15 centinel nem no nagyobbra. Valamilyen diszcsuka felere is gondoltam. Neonhalat szeretnek voroset illetve feketet. Es alulra pedig kekpalyzsost. Ezekbol a halakbol mennyit szerezzek be?


Dekornak meg mennenek kissebb nagyobb vadfak aljzatnak pedig vagy valami sotet talajt pl manado vagy kvarchomokot szeretnek.


Mennyibe allnek memeg ha az akvarium mar megvan?



2016. márc. 3. 21:14
 1/6 Dioxyde ***** válasza:

Nagyjából ahogy átnézem a boltokat és ha mindent boltból akarsz megvenni nem pedig használtan vagy barkácsolni akkor kb:

akvárium 46000 Ft

szűrő mondjuk 40-50000 körül

világítás 50000 Ft ami egy alap de anubiasokhoz elég lesz,

anubiasok meg nem annyira olcsó növények szal arra is 10 ezrek elmehetnek ekkora akváriumba + a halak az aljzat egyéb dekoráció, állvány az akváriumnak,hőmérő,háló,vödrök a vízcseréknél jól jönnek,aljzat tisztításra vmi szerkezet bár ide elég egy olcsó pumpás az kb 1500 ft,de ha van ismerősöd aki pl állvány tud csinálni vagy világításban segít vagy egy szűrőt összebarkácsol már sokkal jobban kijössz a dologból vagy pedig használtan nézelődsz úgy is olcsóbb mintha boltban vennél meg mindent kb ennyi jutott eszembe most.

2016. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
anubiasnak co2 ? olvasgass még kicsit az akvárium vásárlás előtt ....
2016. márc. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Latszik jo a felfogasod. Irtam hogy kell-e neki.. Inkabb te olvass normalisan es odafigyelon. Es amugy van mar akvariumom 2 is.
2016. márc. 7. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
a kérdés feltevés is jelzi, h tudásod aprónyi. nekem 180x60x60 cm -es több mint 300 ba volt, addig számoltam.
2016. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hatennyire voltam kivancsi. Meg mem biztos hogy nagyon hianyos a tudasom ha egy olyan nivenyfajta tetszett meg amivel meg nem volt dolgom. Attol meg nem vagyok hulye.de gondoltam ha mar felteszem a kerdest akkor megkerdezem azt is hogy kell-e co2. De koszi a valaszt
2016. márc. 7. 23:23
 6/6 anonim ***** válasza:
anubias a legigénytelenebb növény, az erőst fényt nem is bírja, tápozni se kell.
2016. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!