Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Extra csendes belso szurot...

Extra csendes belso szurot ajanlanatok nekem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Akvarium netto 100liter lenne.

Novenyek anubjas fajok. Talaj manado.


Tudom hogy mostansag mar az osszes szuro "halk" de nekem olyan kene aminel meg a motor bugasat se hallom 2-3 metertol. Alvasnal ez nagyon fontos lenne. Mert en birom estenkent is meg a levego diffuzor hangjat is. Megszoktam mivel en valasztottam de a baratnom nem nagyon szereti mert alig tud a motor bugasatol elaludni. Hiaba kapcsolom le a levegoztetest mikor itt van. Ezert keresek extra halk szurot



2016. márc. 6. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs olyan. vegyél külsőt.
2016. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy egy 100 literes akváriumba már nem kicsi szűrő kell, hanem nagy 800-1200 l/h-s, a későbbi teljesítménycsökkenés miatt. Egy ekkora szűrő, pedig halknak lehet halk, de csak "normálisan".

Külső szűrő kellene.

2016. márc. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként méretileg például ezek megfelelőek (természetesen külső lenne az ideális):

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nemtudom es nem is ertem hogy amugy egy 100literes akvariumba hogy lehet belerakni egy ekkora teljesitmenyu szurot. Nekem 200literbe van egy belso szuro 1200l/h hogy a halkakit meg ilyeneket megfogja. Es ha kikapcsolom a kulsot es maximumra(1200l/h)ra allitom ami mostansag szerintem csak 1000. Akkor olyan sodrast csinal hogy a halak alig birnak uszni ossze vissza dobalja oket a novenyeket kitepi a kicsit gyengebbleveleket letepi a talajt felturja zavaros lesz a viz. Es akkora a sosras hogy kb az akvarium 2/3-nal van a cso vege es a tetejen fosrotoduk nem kicsit a viz.. Nem ertem hogy masoknal egy 100literesbe hogy mehet bele ekkora szuro. Es hogy birjak az ekkpra sodrast a halak.
2016. márc. 7. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!