Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha a guppim hasánál már látni...

Ha a guppim hasánál már látni a kishalak szemét akkor kb mennyi idő múlva fog szülni?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem a guppit, egyből a kis guppinevelő akváriumba raktam. A terhességi foltjánál már látni a kicsik szemét. Fiatal hal, úgyhogy sok kicsi nem lesz benne, nem is brutál nagy a hasa de azért nagy. Mennyi idő kb ilyenkorna szülésig?

2016. márc. 19. 10:41
 1/2 anonim válasza:

Van hogy akár 3-4 is beletelhet, hogy mire megszül, pedig már nagyon nagy a hasa. Próbáld meg eltalálni azt a pillanatot, amikor már nagy fekete a pocakja alja és a többitől mindig elúszik. Ilyenkor egy nyugodt helyet keres. Ekkor kell elválasztani a többitől és berakni a születőbe.

Egy praktika, hogy mikor beraktad a születőbe cserélj vizet és töltsd fel kicsit melegebben mint szoktad, akkor tuti megindul a szülés pár órán belül vagy akár egy napon belül.

Persze ha még nincs itt az ideje, akkor nem fog megszülni, csak akkor ha már látod, hogy tényleg nagy és fekete a pocakja elbújik és nagyon szaporán veszi a levegőt.


Remélem segítettem :)

2016. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) akkor majd figyelem :)
2016. márc. 19. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!