Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy fogja bírni a magányos...

Hogy fogja bírni a magányos kalászhal?

Figyelt kérdés
Kalászhal vételen gondolkodtam már egy ideje .Tegnap az egyik kereskedésben láttam kettőt. Egy ötvenes aksiban még kb húsz másik hal társaságában. Mivel fekete-fehérek voltak nem tudtam pontosan milyenek. Olyan nyolc centisek lehettek. Megsajnáltam őket. Betegség jelét nem láttam rajtuk csak hogy nagyon stresszesek. Hát élőben nem láttam még halszívinfarktust de az egyik megfeszült és mint a vasszög alámerült. Másikat nem hagytam ott. Szerencsére a másik hazáig kibírta. Már van színe is szóval türkíz kalászhal. Máshonnan rendelek mellé még társakat. Egy hétig egyedül van de az egyedülléten kívül más behatás nem éri azért megmarad? 130 l az aksi. 1 Gurami meg 4 kuhli van benne.

2016. márc. 25. 12:50
 1/1 anonim ***** válasza:
simán, legfeljebb kicsit kötekedős lesz ,de nem hiszem.
2016. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!