Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerül egy tóra a...

Mennyibe kerül egy tóra a horgászati jog megszerzése?

Figyelt kérdés
Van egy bányató, amelyet már nagyon régen nem látogat senki. Szeretném kivenni, hogy ott egy horgásztavat alakítsak ki. Nem tudom, hogy milyen engedélyekre van szükség. Erre keresnék választ!

2016. ápr. 5. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A bányatavat először is át kell minősíttetni. Szerintem.

De nem valószínű, hogy megéri belevágni. Olcsó a hal a Tesco-ban, drága, ha horgászik az ember. Ha nem saját tavadon horgásztatsz, nem tudod olyan olcsón adni, hogy megérje a népnek.

2016. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azoknak a tavaknak lejárt az idejük, ahol engedélyezett a hal elvitele. A sporthorgásztatás az, ami üzleti szempontból megéri, illetve jelentős élményt is nyújt. A hal ára és a horgászat között semmiféle összefüggés nincs. Szóval engem elsősorban az érdekelne, hogy a horgászati jog megszerzése mennyibe kerül. A többit megoldom ;)
2016. ápr. 5. 23:35
 3/4 anonim válasza:
Bányatóban horgászni nem rizikós? Gondolok itt arra hogy lehet az alján sok otthagyott bányász eszköz ami akadóssá teheti a tavat.
2016. ápr. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nagyon sokba, és rengeteg herce-hurcával jár. Én biztos, hogy nem kezdenék bele ilyenbe, két ismerősöm is belebukott már ebbe. Óriási tőkeigénye van a dolognak, ami lehet, hogy soha nem fog megtérülni... persze ezek csak az én "jótanácsaim" és személyes meglátásaim.


Azóta van valami fejlemény esetleg? Belekezdtél, vagy nem? :)

2016. júl. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!