Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hova lettek a kis garnélák?

Hova lettek a kis garnélák?

Figyelt kérdés

Van egy 60literes akváriumom amiben garnélákat tartok,kicsit szokatlan párosításban,de azon kívül,hogy eddig semmi agresszió nem volt,senki senkit nem evett meg,már dolgozok rajta,mert szeretnék halakat.

Szóval együtt van 2 sepregető/legyezős garnéla,2 üveggarnéla,és 10 red cherry. Az egyik üveggarnéla lepetézett amíg elvoltam ma,már nagy volt a hasa,làtszodtak a szemecskéik is a piciknek. De várakozásom ellenére,egyetlen pici garnélát se láttam úszkálni.

A szűrő (eheim pick up 2010) be van harisnyázva,hogy ne szívja be a piciket. Szerintetek megette őket egy vállalkozó szellemű red,esetleg legyezős,vagy az üveg apuka/anyuka éhezett meg annyira hogy felfalja a kölyköket?

Vagy csak én vagyok vaksi,és az összes bujkál a tàrgyak és növények közt?

A red cherryken nem csodálkozom,hogy eltüntek a kisgarnélák,ezt vártam az üvegektől,de hogy a sajátjukat is megeszik-e...?:/

Legközelebb hogy kéne csinálnom?

Van egy külön kis aksim,abban hagyjam egyedül üvegmamát,vagy vegyek egy ilyen előizét a boltban-ha olyan van garnéláknak is...

Köszönöm:))



2016. ápr. 17. 19:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha kicsinek érzik a területüket,felfalhatják a kicsiket,én a guppiknál tapasztaltam ugyanezt. Ezért kell sok növény az aljzatra,akkor eredményesebben el tudnak rejtőzni.
2016. ápr. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!