Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A bettámnak nagy a hasa mit...

A bettámnak nagy a hasa mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Van egy fiú bettám elég nagy a pocakja (20 l -es az akvárium van benne szivacsos szűrő meg melegitő is). Jó étvagya van meg elég mozgékony is. Voltuk bent a kereskedésben ott Sera bactopur tablettát adtak és azt mondták 3 napig ne adjak neki enni, utána 50%-os vizcsere ! Már 2 napja beleraktam a vizbe, de semmi javulást nem vettem észre ! Ti mi javasoltok ismételjem még egyszer vagy rakjak bele keserű sót ?

2016. aug. 14. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia ! ELkezdthetnék papolni hogy a 20 liter kevés DE nem kezdek mert mindenki ezt mondja és én nem állok be közéjük :) . Persze persze fontos de szerintem jó helye van nálad :) ha valaki szerint nem akkor irjon privátba :D . szóval a kérdésem az hogy elállnak a pikkelyei? VAgy lehet hogy csak duci :D
2016. aug. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz mondani bármit is, egy bettának henger alakú hasa van alapból...

Ha viszont hasvízkór, akkor oda dobálhatod a tablettákat, sok esély nincs a gyógyulásra.

2016. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!