Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Garnéla etetés?

Osynho kérdése:

Garnéla etetés?

Figyelt kérdés

Van egy 40l-es akváriumom, red cherry birodalom lett. :) 18 példánnyal kezdtem, de 3 hónap után nehezen tudom megbecsülni a létszámot, szépen szaporodnak.


Alapvetően forrázott növényekkel (uborka, borsó, sárgarépa, csalánlevél) + halkajával etetem őket. A kérdésem, hogy mennyit adjak nekik? Nem akarom éheztetni őket, de a túletetést is kerülném. Kevés kifejlett példány mellett rengeteg apró van, 1-2 csipet lemezes halkaját elég gyorsan bevernek. Egyszer 1 napig bent hagytam 2 karika kígyóuborkát, azt elpusztították, így elgondolkoztam, hogy többet kellene adnom nekik. Ti hogy szoktátok etetni őket? Almát ehetnek?


2016. aug. 16. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak gyümölcsöt ne adj nekik. Szemmértékre megtudod állapítani mennyit kell nekik adni. A halkaját hanyagolnám, hogyha olyan kaját akarsz nekik adni amit meg lehet vásárolni az állatpatikában akkor spirulina.
2016. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi a "csak" az véletlen került oda
2016. aug. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi a baj a halkajával? Van pl JBL Spirulina lemezes, meg Tetra Wafer Mini Mix. Utóbbi rákoknak is ajánlott a doboza szerint. :) Ezen kívül a Sera Vipan-t is nagyon szeretik.
2016. aug. 16. 20:45
 4/4 anonim ***** válasza:
megesznek azok mindent, dögevők a természetben, nem tudom,h gyümölcsöt , zöldséget miért ne lehetne adni nekik :) jó ne ilyen panzi tápot vegyél nekik ,de ilyen tetra, jbl, sera kajából mehet nekik nyugoadtan.
2016. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!