Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » S. O. S mit tegyek ha el tört...

Macskaesegymopsz kérdése:

S. O. S mit tegyek ha el tört a halam uszonya és nem tud uszni!?

Figyelt kérdés
2016. aug. 29. 18:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
nem törik az csak úgy el. fényképezd le.
2016. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szüleim vettek 4 halat ugrálnak néha. 1 ki eset az akváriumbol a földre gyorsan visza tetem és csak az 1-ik uszonyat tudja csak mozgatni. mit tegyek vele?
2016. aug. 29. 18:40
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem vagyok halas, de szerintem semmit nem tudsz vele csinálni, mivel nem lehet neki bekötni, vagy ilyesmi (ha mégis javítsatok ki!). Talán meggyógyul magától, ha pedig nem, akkor sajnos el fog pusztulni.
2016. aug. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
általában akkor ugrálnak ,ha nem jó valami. mekkora az akvárium? milyen a szűrő? mennyi vizet cserélsz? a halak érkezése előtt megtörtént-e a 2-3 hetes bejáratás? és milyen halak?
2016. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy nem tud úszni? Egy helyben lebeg, vagy lesüllyed az akvárium aljára?
2016. aug. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egy német szüröm van. 25literes az akvarium. a halnak nem tudom a fajtáját mert nem voltam ott mikor meg vették. A bal uszonyájával csapkod de a jobbal nem tud.probál uszni de csak szenved
2016. aug. 29. 18:55
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
akkor fényképezd le az egész akváriumot. és mond meg a szüleidnek ,h nagyon nagy felelőtlenség élő állatot venni, ezek élőlények, amik most épp kínokat élnek át nálad...
2016. aug. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Törvényi előírás van arra, hogy 30 liter alatt semmilyen halat nem szabad tartani.

Gondolom bejáratva sem volt az akvárium.

+ugye kitudja milyen halak vannak benne.


Szóval szerintem a halaidnak is az a legjobb, ha hamar elpusztulnak.

2016. aug. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem hogy ilyekor mit lehet tenni! Nem pedig azt hogy meg kéne haliuk e ! A többieknek köszönöm a választ!
2016. aug. 30. 06:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit kellene tenni?


-Utánanézni, hogy milyen halakat vettél, de a legjobb lenni mindet kapásból visszavinni.

-Utánaolvasni, hogyan is működik egy kezdő akvárium.

-Vagy venni egy nagyobb akváriumot, vagy nem halat, hanem garnélákat vagy csigákat tartani az akváriumban.

-Utánaolvasni a halak igényeinek.

-Olyan összeállítást csinálni, ami jó a halaknak.


Ajánlhatok egy kis olvasnivalót? :)

2016. aug. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!