Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hazai törpeharcsát tartott...

Hazai törpeharcsát tartott már valaki akváriumban?

Figyelt kérdés
Halottam hogy voltak kik tartottak több kevesebb sikerrel de egész,pontos leírást nem találtam sehol vagy tapasztalatokat,a cél egy harcsa tartása ami könnyen beszerezhető és szép is.Na most érdekelne engem hogy mekkorára nő egy törpeharcsa,igaz fogtam már én is 30cm es példányt de nem tudom nől e nagyobbra,kishallal etethető e,mekkora akvárium kell neki és főképp meddig élnek?!
2016. szept. 8. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem írt senki, úgy hogy írok. 5-10 évig biztos élnek. fogságban is valószínű elérik a 20-25 cm-et ha jók a feltételek. túl magas akvárium nem kell nekik, inkább nagyobb legyen az alapterület. láttam már őket akváriumba ,de csak egy helyben voltak ,csak etetésnél indultak be. az élő megeszik persze. egy 120x50 es alapterület sztem már jó lehet nekik(300 liter körüli). én tuti nem "pazarolnék ekkora akvát rájuk... :)
2016. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*élőt
2016. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem a kedvenc halaim,imádok rájuk horgászni is,nem tudom miért nem szeretik,finom is könnyű fogni is,tartásárol nem halottam nagy igényeket,elél csapvízben,nem kell nagy levegőztetés se ha jól tudom,szerintem több akvaristának is tartania kellene,nekem nagyon tetszenek.
2016. szept. 9. 09:32
 4/4 anonim ***** válasza:
levegőztető nem kell ,de komoly szűrés kell, főleg ha élővel eteted, az szennyez rendesen.
2016. szept. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!